• Beh lesmi Bachledova dolina 24.06.2023

• 27. 6. 2023
        • Bežecký seriál Behaj lesmi sa  vydal na východ Slovenska a to priamo pod Belianske Tatry. Bežci vybehli na trať v majestátnej Bachledovej doline.  Medzi aktívnymi bežcami boli aj deti a zamestnanci nášho CDR Sečovce. Zúčastnili sme sa charitatívneho behu JOJ ŠPORT RUN, ktorý zožal veľký úspech.  Bežcov na štart vyviezla lanovka a vyskúšali si aj prebeh cez Chodník korunami stromov. V náročných poveternostných podmienkach sme celú trať zvládli a odniesli si domov krásne medaily a kopec zážitkov.

• Druhý ročník Futbal CUP 2023 Košice

• Vrúcne a srdečne Ďakujem vyjadrujeme Občianskému združeniu Kráčaj za šťastím za spoluprácu dňa 17.06.2023 kedy Naši mladí a zdatní športovci boli súčasťou športového podujatia Druhého ročníka Futbal CUP 2023 v Košiciach .

Z podujatia sme si odniesli krásne, vytúžené a najmä poctivo zaslúžené 3. miesto .

Z celého blahoželáme víťazom, vzdávame úctu zúčastnením, veľa síl a ďalších úspechov prajeme nádejným športovým hráčom. Preukázali ste bojovnosť, súťaživosť, ale najmä úctu a rešpekt voči súťažiacim, ale aj spoluhráčom.

Bolo nám cťou byť spoluorganizátorom podujatia

• Získanie grantu Karpatskej nadácie

• 12. 5. 2023
        • Do fotogalérie bol pridaný nový album Získanie grantu Karpatskej nadácie.

V mene detí z nášho centra ďakujeme za inovatívnu metódu - interaktívnu podlahu FlySky a teda za možnosť zefektívnenia a skvalitnenia edukatívneho procesu zážitkovou a interaktívnou formou a zároveň stimulácie ich psychického a fyzického vývinu. Tento projekt sa uskutočnil vďaka podpore nadačného fondu Magenta Life spravovaného Karpatskou nadáciou. http://www.karpatskanadacia.sk

• Domovácke kilometre uja Peťa 2023

• 1. 5. 2023
        • Zúčastnili sme sa výnimočnej športovej akcie "Domovácke kilometre uja Peťa" v Herľanoch. Naše deti boli veľmi úspešné a vo svojích bežeckých kategóriách získali 2.miesto a dvakrát 3  miesto. Ďakujeme.

• Regionálne športové hry detí z CDR

• 24. 4. 2023
        • Aj v tomto roku sme sa už tradične zúčastnili Regionálnych športových hier detí z CDR. V ťažkej konkurencii sa nám podarilo vybojovať  3. miesto v behu na 1500m.  Súčasťou sprievodného programu bola návšteva bronzových hokejistov tohtoročného ročníka extraligy zo Spišskej Novej Vsi.

Našim chlapcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu CDR.